Український правопис

ТРЕНАЖЕР З ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Блок завдань 1 - Без теми

Практика - головна умова міцних знань, навичок і вмінь. У першому блоці завдань десять карток із вправами, що допоможуть вам перевірити свої знання з української мови, повторити правила, заповнити прогалини у своїх знаннях.

Кожна картка включає підказки і додаткову інформацію з порадами щодо стилістики та слововживання. До них варто звертатися при виникненні труднощів, а також самоперевірки. Але частіше у них ви знайдете всіляку цікаву та корисну інформацію, що охоплює широкий спектр найрізноманітніших тем.

Знайдіть і виправте у навчальних завданнях граматичні помилки, перепишіть, розкриваючи дужки
(Як виконувати завдання).

Увага: в одній вправі може бути більше однієї неточності. Також спробуйте редагувати завдання в англійській розкладці, якщо, на вашу думку, завдання виконано правильно, а система повертає помилку (двокрапка, крапка з комою, лапки і апостроф знаходяться на місті українських "Ж" і "Є", кома і крапка знаходяться на рядок нижче).


ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

Відеобонус

Геній чи найдурніша людина на землі - це не природний і не божественний дар чи покарання. Все залежить від виховання в суспільстві, в цьому переконаний Жак Фреско.

Післямова

Грамотність – один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Вражають наступні статистичні дані: у 1950 році в половині країн світу понад 50% населення старших 15 років були неграмотними. У 1970 році лише двоє з трьох жителів нашої планети були освіченими, у 1990 році – троє з п’яти, а станом на 2006 рік – четверо з п’яти. За останніми даними неграмотними є близько 800 мільйонів землян! Дві особи з трьох безграмотних є жінками, які таким чином відсторонені від повноцінної участі в житті суспільства. Крім того, величезна кількість дітей, молоді, дорослих людей, навіть і охоплених шкільними та іншими освітніми програмами, не відповідають рівню, необхідному для того, щоб їх можна було вважати освіченими в умовах сьогоднішнього світу, який з кожним роком стає все складнішим, вимогливішим. Людей, що вміють тільки читати, називають «напівграмотними».

Опановуйте мистецтво спілкування, зміцнюйте мовні навички, пізнавайте, розвивайтесь - це ніколи не пізно!

Сподобалася тема?
Поділіться нею з друзями.

Інші вправи

Всі вправи
(На головну сторінку)
Блок 2
Прийменник по:
Частина 1