Український правопис

ТРЕНАЖЕР З ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Походження людини

Новий блок завдань для тренування українського правопису. Тема заняття називається «походження людини», тому, якщо вас цікавить антропогенез, натискайте кнопку "ЦІКАВО" і ознайомтесь із останніми відкриттями, що стосуються еволюції людини. Детально ж вивчити цю надзвичайно цікаву тему можна, перейшовши за посиланням нижче.


Інтерактивна схема
(відкривається у новому вікні)

Ще одна інтерактивна схема (уточнена) на цьому ж порталі, що присвячений питанням походження людства, також допоможе швидко розібратися із сучасним баченням еволюції виду Homo sapiens. Вивчивши ці схеми, знайдете відповіді на питання, що тисячі років турбують людей — звідки взялися люди; а ще більше нових питань ця тема породить, відповіді на які потрібно буде шукати самостійно.

Короткий екскурс в історію людства і розширить ваш світогляд, і допоможе вам, читачам, розібратися, як пишуться службові частини мови з іменниками, прислівниками, дієсловами; коли ставиться кома в простих і складних реченнях, а коли - тире.

Знайдіть і виправте у навчальних завданнях граматичні помилки (Як виконувати завдання).


ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

ПЕРЕВІРИТИ
ЦІКАВО
ПІДКАЗКА

Відеобонус

Всесвітньо відомий вчений і популяризатор науки Карл Саган присвятив своє життя вивченню проблем виникнення життя на Землі та можливість його пошуків у Всесвіті. Науково-популярний серіал "Космос: персональна подорож" - автором і ведучим якого він був, подивилось більше 500 мільйонів глядачів у 70 країнах світу. Найвідоміша книга Карла Сагана "Космос" розпалила інтерес до науки у мільйонів читачів по всьому світу. У відео нижче наведено фрагмент вступу із цієї книги.

Післямова

Виживає сильніший - широко відоме хибне твердження про світ і еволюцію. Щоб вижити, не обов'язково бути найсильнішим, ще можна швидко тікати чи гарно ховатися. Залишити якнайбільше потомства - ще один спосіб не зникнути з лиця Землі - шлях, який обрали численні організми на землі: безхребетні і членистоногі, риби, земноводні, плазуни, а також птахи і ссавці. “Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються”, - вчить відомий педагог Гордон Драйден.

За кілька років світ буде цілковито іншим, ніж сьогодні, і майбутнє кожного залежить від того, наскільки швидко він зуміє засвоювати нові поняття, вчитися і пристосовуватися впродовж життя. В еру інформаційного суспільства головним капіталом являється сила людського розуму, знань і творчого мислення. Майбутнє пропонує чіткі перстпективи: для тих, хто володіє новими знаннями і вміннями, - світ можливостей, для решти (у час, коли руйнується стара система й зникають старі робочі місця) - безробіття, злидні й безвихідь. Це стосується не тільки молодого покоління, а й тих, хто вже дорослий.

Сподобалася тема?
Поділіться нею з друзями.

Інші вправи

Всі вправи
(На головну сторінку)